خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
فوم
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :فوميران
تاريخ: ۲۲ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۲:۵۳

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_72_%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C%DA%A9-300x300.jpg

كفپوش ورزشي | فوميران توليد كننده كفپوش ورزشي با كيفيت بالا جهت استفاده در سالن ها و باشگاه هاي ورزشي مي باشد. اين كفپوش ورزشي در دو نوع تاتامي و لاستيكي توليد شده و هر كدام با توجه به ويژگي هايشان داراي كاربرد خاصي مي باشند.

كفپوش تاتامي مناسب جهت استفاده در سالن هاي ايروبيك و سالن ورزش هاي رزمي مي باشد. نرمي و انعطاف پذيري اين كفپوش ورزشي باعث حفظ ايمني ورزشكاران مي گردد تا هنگام انجام حركات ورزشي آسيبي به آن ها وارد نشود. در واقع به دليل خاصيت ارتجاعي اين كفپوش ها نوعي ضربه گير به حساب مي آيند. كفپوش تاتامي به راحتي قابل نصب است به اين صورت كه قطعات پازلي آن در هم قفل مي شوند. رنگبندي متنوع، ابعاد و ضخامت هاي گوناگون و آج هاي مختلف از ويژگي هاي اين كفپوش مي باشد. كفپوش تاتامي ورزشي كاملا بهداشتي، ايمني و استاندارد بوده و داراي تأييديه از فدراسيون هاي ورزشي و همچنين گواهي بهداشت و گواهي استاندارد مي باشد. اين كفپوش ها به دليل ضد آب بودن به راحتي قابل شستشو بوده و به راحتي خشك مي گردند. اين كفپوش ها دو رو آج بوده و پس از استفاده از يك سمت آن مي توان از طرف ديگر آن نيز استفاده نمود.

021-33997722-6

منبع: فوميران

نويسنده :فوميران
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۵:۴۸

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_12_%D9%81%D9%88%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-300x300.jpg

فوم بلندر گلسازي فوميران در هنركده هاي آموزشي جهت آموزش و ساخت گل هاي تزئيني بلندر مورد استفاده قرار مي گيرد. فوم‌ بلندر گلسازي، به صورت فوم‌هاي ورقه‌اي در ابعاد 60 در 70 و 30 در 35سانتي‌متر و ضخامت 0.8 ميلي متر بوده كه مي‌توان آنها را به شكل گل‌هاي مختلف بريده، حالت داده و با كنار هم چيدن آنها، گل‌هاي بسيار زيبايي درست نمود. فوم هاي بلندر فوميران در رنگ هاي متنوع موجود مي باشند تا گل‌هايي با رنگ طبيعي در اختيار مشتريان قرار گيرد. البته در صورت نياز مي‌توان از رنگ‌هاي طبيعي ديگري نيز براي اضافه نمودن به اين فوم‌ها استفاده كرد. اين فوم ها را ميتوان با استفاده از حرارت اتو، حالت داد.

نكته مهم در مورد اين فوم‌هاي گلسازي، قابل شست‌وشو بودن آنهاست. شستشوي فوم بلندر گلسازي با آب امكان پذير بوده و نيازي به استفاده از مواد شوينده نمي باشد.

منبع: فوميران

021-33997722-6

[ ۱ ]